چگونه ارزان سفر کنیم ؟

  چگونه ارزان سفر کنیم ؟ | بلیط هواپیما ارزان | بلیط هواپیما چارتر

   
  چگونه ارزان سفر کنیم ؟ | بلیط هواپیما ارزان | بلیط هواپیما چارتر

  آیا تا به حال، به این موضوع فکر کرده اید که راه مناسب تری نسبت به خرید تورهای مسافرتی آژانس ها وجود دارد ؟ اگر بدانید که می توانید خودتان برنامه ریزی سفرتان را انجام داده و بر اساس بدوجه خود ارزان ترین بلیط ها را خرید کنید آیا هنوز هم حاضرید هزینه های گزافی را به تورهای مسافرتی بپردازید؟

  شما می توانید، ساعات رفت و برگشت سفرتان را با پایین ترین قیمت،  خودتان انتخاب کنید. جالب است بدانید که در تورهای داخلی، که آژانس ها به مسافران، پیشنهاد می دهند، بلیط رفت یا برگشت شما، می تواند جزء گران ترین بلیط های آن روز باشد.

   از امروز، با مطالعه ی این مقاله، می توانید شخصا در کم ترین زمان، و بدون محدودیت ساعت، برای حرکت، مناسب ترین بلیط را در تاریخ رفت، و برگشت که در اکثر اوقات، با ایرلاین متفاوت، نسبت به رفت، می باشد، خریداری کنید.

  متاسفانه، خیلی از مسافران داخلی، از این موضوع بی خبر هستند، و نمی دانند در پروازهای داخلی، بر خلاف پروازهای خارجی، خرید بلیط رفت و برگشت، با یک ایرلاین، مقرون به صرفه، نمی باشد. و بهتر است در پروازهای داخلی، به صورت یک طرفه، در تاریخ موردنظرتان، برای رفت و برگشت تان، بلیط تهیه کنید و هتل را نیز، به صورت جداگانه، و خارج از تور، با استفاده از تخفیفات رزرو اینترنتی، خرید نمایید. در ادامه، به بررسی خرید اینترنتی و نکات مهم هنگام خرید می پردازیم.

   

   خرید اینترنتی امن و راحت با آرا چارتر:

  در دنیای امروز، اکثر کارها و خرید و فروش ها به صورت اینترنتی نیز انجام می شود. و به دلیل راحتی و صرف زمان کم، بسیار پر طرفدار است.

   البته در این میان، اینترنت، با تمام رویکردهای مثبت و پر کاربرد خود، فرصتی برای سوء استفاده گران نیز فراهم کرده، که می توان به دزدی های اینترنتی، مانند برداشت از حساب های بانکی و ... اشاره کرد.

  خوشبختانه، با گذر زمان و آگاه تر شدن مردم، آمار دزدی های اینترنتی، کاهش یافته و مردم، اعتماد بیش تری به این فضای وسیع ارتباطی، پیدا کردند.

   اگرچه، این مسئله هم، امری طبیعی و ناگریز است. هر امکان تازه ای که در این جهان، به وجود می آید، هم می تواند مورد استفاده ی مثبت، قرار گیرد و همچنین، ممکن است، راهی برای سودجویی افراد منفعت طلب، باشد.

   به طور مثال، وسیله ای مثل (چاقو)، در انواع امور، از جمله آشپزی، که نقش مهمی در زندگی روزمره، ایفا می کند، کاربرد دارد، و از طرفی نیز، این وسیله را برای امور جنایت کارانه و غیر انسانی، به کار می برند و همان (چاقو)، که در مهیا نمودن غذای شما، موثر است، در دست انسان های ناآگاه و جنایت کار، وسیله ای است برای قتل و خونریزی و ناهنجاری در جامعه.

   بنابراین اینترنت نیز، مانند سایر امکانات، هم جنبه ی مثبت دارد و هم منفی. که البته تمام کارایی آن، مثبت و پر فایده است. و این، ما هستیم که گاهی، از آن، استفاده ی نادرست، می کنیم. در حقیقت، اینترنت یا سایر امکانات، تنها یک وسیله است و روش استفاده از آن به ما بستگی دارد.

   چگونه ارزان سفر کنیم ؟ | بلیط هواپیما ارزان | بلیط هواپیما چارتر

  چگونه با خیال راحت، در فضای اینترنت، خرید کنیم؟

  شاید شما هم، از جمله افرادی باشید که تا به حال، خرید اینترنتی، انجام نداده اید. خرید  اینترنتی بسیار کارآمد است و امروزه، اصطلاح خرید آنلاین را در همه جا و از زبان هر کسی، می شنویم.

  حتما برایتان پیش آمده که قصد خرید داشتید و دوستی یا آشنایی، به شما خرید آنلاین را پیشنهاد می دهد.

  در عصر امروز، زمان بسیار مهم و حیاتی است. و خرید اینترنتی، از جمله امکاناتی است که خدمات مفیدی را در کم ترین زمان، به شما ارائه می دهد.

   اما در این میان، امنیت خرید اینترنتی، بسیار ضروری می باشد. شما می توانید، با مطالعه ی نکات امنیتی در مورد خریدهای اینترنتی، آگاهی لازم را کسب نمایید. درواقع، می توان گفت، درصد زیادی از سوء استفاده های اینترنتی، به دلیل عدم آگاهی مشتریان، است.

  چگونه ارزان سفر کنیم ؟ | بلیط هواپیما ارزان | بلیط هواپیما چارتر

  خرید آنلاین و آسان بلیط هواپیما :

  در این مقاله، می خواهیم یکی از معتبرترین سایت های خرید آنلاین بلیط هواپیما را به شما، معرفی کنیم. هم اکنون، دیگر نیازی نیست برای تهیه بلیط هواپیما، در ترافیک سنگین این روزها، زمان خود را هدر دهید و نیز هزینه ی زیادی صرف کنید.

  می توانید همانطور که روی مبل راحتی منزل تان نشسته اید، وارد سایت آراچارتر شده و مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظرتان را جستجو کنید. شما می توانید در کم ترین زمان، کلیه ی پرواز های موجود در مسیر انتخابی تان را مشاهده کنید. و با صرف کم ترین زمان، بلیط خود را تهیه کنید.

  در سایت آراچارتر، تمام بلیط های چارتری، سیستمی و حتی بلیط لحظه آخری را می توانید به راحتی خریداری کنید.

   

  در این سایت، امکان استرداد آنلاین بلیط هم برای مسافران، وجود دارد.

  سایت آراچارتر، مستقیما با 15 شرکت هواپیمایی کشور، قرارداد مستقیم دارد. و کلیه ی شرکت های چارتری را نیز پوشش می دهد. حتما تا به حال، برای شما هم اتفاق افتاده است، که دوست داشته اید به سفر تفریحی بروید، اما نمی خواستید هزینه ی زیادی صرف کنید.  این بار، فقط کافی است که قصد سفر کنید و در سایت آراچارتر، بلیط خود را به سرعت، تهیه کنید و ازسفر ارزان و راحت، لذت ببرید.

   

  امنیت و اعتبار سایت آراچارتر :

  همانطور که قبل تر گفتیم، امنیت سایت ها و خریدهای اینترنتی، بسیار مهم است. سایت آراچارتر، به طور مستقیم، به سازمان هواپیمایی کشور، وصل است، و با شرکت های بزرگ و با سابقه در رابطه با فروش آنلاین بلیط هواپیما، برای پشتیبانی خرید شما مشتریان گرامی، همکاری می کند.

  حتما برایتان جالب است بدانید که کلمه ی (آرا)، از مجموع سه ویژگی مهم این سایت، که در خریدهای اینترنتی، بسیار ضروری است، تشکیل شده است :

  (( آ : آسایش هنگام خرید _ ر : راحت بودن مراحل خرید _ ا : امنیت خرید))

  و از جمله شعارهای سایت آراچارتر، می توان،  ((با ما مطمئن خرید کنید)) و ((آراچارتر، همراه همیشگی سفرهای شماست))، را نام برد. که هر دوی این شعارها، به دو اصل مهم و مفید در خرید اینترنتی، اشاره دارند.

   

  (( با ما مطمئن خرید کنید )) : این اطمینان، از معتبر بودن این سایت حاصل می شود، که امنیت خرید را برای شما، به ارمغان می آورد

  (( آراچارتر، همراه همیشگی سفرهای شماست )) : در خرید های اینترنتی، پشتیبانی آن، بسیار حیاتی است. و سایت آراچارتر، با داشتن تیم پشتیبانی 24 ساعته ، همراه سفرهای شماست. و حس اطمینان و حمایت را در خرید، به شما هدیه می دهد.

  netshahr.com


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  English العربی

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.